| emilinhooo a întrebat:

E normal sa am erectii doar cand imi mangai iubitica sau cand o sarut? nu de alta dar parca ma deranjeaza...

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e normal.
Esti si indragostit si fidel, foarte frumos.
Si daca ai incerca sa vezi un film putin mai xxx, ai vedea ca functionezi extrem de bine si nu te-ar mai deranja nimic.
happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi anormal si ai avea o problema daca nu s ar intampla asa ceva

| FineBroAndy a răspuns:

Da,asta înseamnă că eşti foarte excitat şi corpul tău încearcă să se elibereze de aceaste energii într-un mod perfect normal happy

| neutrino a răspuns:

Este si normal si sanatos!

| Blamely a răspuns:

Da, e normal, toți pățim asta.