| AnaGabitza95 a întrebat:

E normal sa-ti intarzie ciclul mai mult de 10 zile, mentionez ca am fost racita si foarte stresataa?

5 răspunsuri:
| Ssx a răspuns:

Deci daca nu ai avut contact sexual niciodata e vorba de o infectie si trebuie sa bei ceai si sa stai la caldura si normal e sa intarzie 7 zile maxim 8 9 dar acum nu trebuie sa iti faci asa mari probleme daca nu ai avut contact sexual si daca mai intarzie du-te la un doctor happy Funda?

| Hαppiηеss a răspuns:

Daca nu a exista un contact sexual nu ar fi o problema majora se intampla, mai e pana la sfarsitul lunii sigur iti va veni.

| merymary08 a răspuns:

Se mai intampla depinde si de tine nu trebuie sa te stresezi mereu cu gandul la asta... am o prietena careia ii vine ciclu la 3 4 luni, dar depinde de organism acum. Daca trec mai mult de 14-20 de zile iti recomand sa mergi la un ginecolog happy

| Selima a răspuns:

Raceala, stresul, pastilele de raceala, antibioticele..deregleaza menstruatia. Daca nu a fost contact sexual nu e nici o problema

| Kronicher a răspuns:

E foarte normal! Din moment ce este neregulat îți poate întârzia până la 6 luni, în cazul meu! ^_^