| maxim60 a întrebat:

E normal? Sunt baiat, am13 ani iar prietena mea 11.Toti de la mine din clasa isi bat joc pe seama sta, dar mie imi place de ea e frumoasa scunda...Nu as vrea sa ma despart de ea suntem de 2 luni in preuna, Dar m-am saturat de colegii mei.Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Sunt dragute prieteniile la varsta asta...
Ia si apar-o in fata colegilorwinking asta sa faci big grin

| Mada1920 a răspuns:

Ce relatie e aia mai mama la 11, 13 ani...la varsta aia nici sa cititi coerent nu stiti. Unde nu-i creier...ce sa faci sa-i ignori

| Veltorb a răspuns:

Să îți bagi *** în vorbele colegilor tăi și să nu-i bagi în seamă.

| Nuvr a răspuns:

Ești prea mic pentru o relație mai ales ea ca are 11 ani. mai așteaptă 2-4 ani

| maxim60 explică:

1 Nu pot sa spun ca e o relatie. 2tin foarte mult la ea. 3Altii la 14-15ani au copii asa ca nu vad nici o problema. 4Tipe din cl a8a se vad cu baiti de cl 10-11