| TootydeCool a întrebat:

Se afla la scoala meau un baiat care tot nu ma lasa in poace. Ma ia in brate si pe deasupra ma enerveaza tare, nu ma lasa sa intru la ore! Toti colegii ne spun ca ne sta foarte bine in preuna iar pe el il cheama ca pe mine. L-am intrebat odata daca ma place dar el nu mi-a raspuns o lua pe ocolite!
Sunt foarte multi baieti care ma plac cam toti de la mine din clasa. Dar cateodata ma dispera. Va rog, ce ar trebui sa fac?
1. Ce credeti despre baiatul respectiv, ma place?
2. De ce nu recunoaste?
3. Ar trebuii sa fiu mai serioasa cu el? pana acum am glumit, nu am crezut ca se va ajunge pana aici!

Va rog frumos, mai ales baieti ca ei stiu mai multe! Cu toate ca stiu raspunsul dar as vrea sa vad ce spuneti si voi!@!
Multumesc ca premiu funda+ vot

5 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu te mai prostesti atat cu lua,poace, meau, in preuna, etc. zici ca esti ultima proasta

| TootydeCool explică:

Skylar, asa este dar n-am ce face pot spune ca iubesc oamenii(fara sa va duca gandul la alt cv) as face orice pentru o persoana chiar daca nu o cunos si m-a ajutata sau macar mi-a dat un sfat buna sau a spus o vorba buna!@!
Nu sunt genul de persona rea Desasta am si mentionat cuvantul"shimbare" in intrebarea anterioara!@!

| TootydeCool explică:

Dar nu sunt impreuna cu el, si nu se atinge nimeni de el ca altfel (...)! Si nu rade nimeni de el din contra mama ce norocos esti (in privinta ca ai permit)!@!
Sper ca m-ati inteles!@!

| contvechiidc a răspuns:

Cred ca te place adica sigur... si te ia in brate casa vada ceilanti ca si cum sunteti un cuplu... si nu recunoaste findca rad toti din clasa de la tine de el sau il bat ca e cu tine asa's baieti { uni baieti } sper ca am fost de ajutor

| V3ra a răspuns:

Da,te place sigur! Nu recunoaste de teama ca ii vei spune ca nu puteti fii mai mult decat prieteni sau pur si simplu e timid.Da, daca nu iti place de el nu ii mai da sperante(fie ele si glume).