| cosminnic121 a întrebat:

E o chestie logica big grin am o profa in clasa bomfa e de franceza si cand vine numa in fusta parca fundul ei ma hipnotizeaza si atunci "gheorghe" se scoala si cum eu vin doar in trening se cam vede nu vrea sa stiu cum ar fi sa ma scoata la tablalaughing) ce ar trebui sa fac ca" gheorghe" sa nu se mai scoale cand ii vad aleia >fundu:

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Poartă blugi! laughing

6 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Asa cum a spus Sarita, poarta blugi.

| Tessa a răspuns:

Bucura-te ca e functionala. rolling on the floor

| Gg26 a răspuns:

laughing) caterinca asta. Nu esti singurul, presupun ca tuturor baietilor NORMALI li s-a intamplat asta macar odata la asa o profa, pai, frate. daca ea vine in fusta de aia iti dai seama ca vrea sa vada si un "gheorghe" teapan. Deci nu-ti fie rusine, eu unu iti zic din propria experienta. daca a pus profa ochii pe "gheorghe" o sa te scoata mai des la tabla dar nu din dusmanie laughing. Iti zic eu daca profa asta vine cu fusta de aia nu vine ea degeaba, e frustrata si vrea sa vada baietii sub banci!

| cosminnic121 explică (pentru Gg26):

laughing) eu nu ma supar ca gheorghe face vizite la domiciluilaughing

| Gg26 a răspuns (pentru cosminnic121):

Ti-am zis. daca ea isi etaleaza curu prin toata clasa fara nici o rusine, doar nu o sa-ti faca tie morala ca ti s-a sculat. da-o dracu smug

| youaremyall a răspuns:

Leagal cu o funie de picior laughing)