| ShowTim3 a întrebat:

E o fata frumoasa in clasa cu mine, e super.
Se uita in ore la mine si cand ma uit la ea, ea se uita la mine si intorc capul, nu stiu de ce, sunt si timid.
Nu sunt nici frumos ca sa zici ca se uita la mine de asta nu stiu de ce se uita happy adica nu eram murdar sau aveam ceva pe fata, sau aveam da nu 2 zile la rand...
Credeti ca a fost coincidenta cand ma uitam la ea si se uita si ea la mine? pe fata ei nu se citea nimic, are fata de poker, nu se citea mai nimic, o oarecare tristete sau ceva de genu posomorare happy
Pfff ori ma place (nucred ca am eu norocul asta ) ori rade de mine in ore sau ce? nu sunt calcat de tren pe fata ca asa am o cicatricie la care sa se uite, dar mai stii? poate de aia se uita sau nu stiu!
Puteti sa imi dati niste sfaturi (fetele ) ce sa fac sa ma duc la ea? ca oricum o sa mi se incurce limba in gura (in gura mea ) laughing
Sfaturi? de la fete prefer, ce sa fac? si dc credeti ca se uita la mine? adica si eu ma uit la ea ca imi place de ea, dar nu stiu... vorba aia poate m-a lovit trenul in fata si se uita la mine din cauza aia happy sau e plictisita, ca orele trec greu?
Tin sa precizez ca nu arat exceptional (ba chiar deloc ) laughing insa sunt inalt, bine facut, cu o freza de militar, par baiat rau dar sunt las ca o gaina, si timid happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

ShowTim3,esti o mare figura!
In fiecare zi ti-astept postarea, sa vad ce-a mai scornit mintea ta cea isteata!
Deci, SUV-urile incep sa dispara sau sa ia forme umane...care se poate sa-ti si placa!
Daca chiar ti se intampla lucrul asta,nu fa nimic deocamdata,asteapta pana te convingi ca te priveste cu simpatie si ceva mai mult.
Daca te privea cumva posomorata sau trista,asteapta pana in privirea ei o sa vezi sclipirea rugamintii,a curiozitatii,a "vorbeste-mi o data,cretinule" si abia atunci treci la miscari de invaluire.
Oricat de criptografiata ar fi,la un moment dat,daca nu faci nimic,o sa-si piarda rabdarea si va deveni mai evidenta,iti va vorbi din priviri.
Asa ca,mai zambeste si tu,asa,pe sub mustata, mai priveste-o si, asteapta.
Bafta!

| ShowTim3 explică:

laughing pai daca am gasit una buna in liceu? e 1 din 20 naiba...

| xxdd a răspuns:

Poate nu se uita neaparat la tine, ci la ceva de langa tine, cum ar fi colegul de banca... Si deocamdata incearca sa te apropi de ea, sa iesi in pauze cu ea. si cand prindeti o clipa cat de cat singuri o intrebi de ce se uita la tine si ii zici ca o placi.

| Lewis a răspuns:

Daca se uita discret s-ar putea sa te placa.

| ralukyta13 a răspuns:

Buna,ai o mare problema cu increderea in tine! nu stiu sigur daca te place dar ar vrea sa te cunoasca.dar daca u te intrebi ce treaba ar putea avea o fata ca ea ca tine gresesti.pari destul de ok, asa ca nu te mai teme, se intelege de ce fata e plicisita din cauza ca a inceput sc ...incearca in pauze sa vb ca ea sa ii ceri un pix (nu uita sa i'l inapoiezi) nu e nevoie sa te dai altceva decat esti.ei i se pare interesant felu' tau de a fi asa ca nu ezita sa te apropii de ea.nu vei avea nimic de pierdut! baftahappy

| cinevaaaaa a răspuns:

Spune-i in fata in pauza ce crezi despre ea