| anonim_4396 a întrebat:

azi ne-am machiat de haloween eu mi-am machiat prietenul cel mai bun desi noi aratam lafel doar ca el era perfect tuns si eu aveam parul mare "prietena mea" a spus ca lui ii sta mai bine dar eu cand ma tund imi face lafel ce credeti ii place de mine sau de prietenul meu desi imi spune "Sa iti mai faci freza aia a ta smechera ca imi place cum arata" acuma ce credeti ii place de mine eu ca structura la fata sunt frumos zic eu am o alunita pe langa gura si spune ca ii place am mai avut in trecut conflicte gen am jignito ca nu am stiut ce fac dar miam cerut scuze si ma iertat alte cazuri o strig si se face ca nu ma aude dar cand vorbim se uita la mine foarte atenta

ACUMA CE CREDETI II PLACE DE MINE?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Întreab-o pe ea, ce suntem noi, Mafalda, să le știm pe toate?!?