| prototype_8681 a întrebat:

Daca te masturbezi excesiv, cam in fiecare zi este posibil ca sa nu iti mai creasca penisul

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să ai probleme de erecție când o să ai o parteneră lângă tine!
Pa, pa.

| leonardo a răspuns:

happyhappy Nu tinere dar mai bine iti faci o prietena decat sa ai bataturi in palma de la o varsta frageda.

| DoarImpreuna a răspuns:

Nu s-au iregistrat astfel de fenomene dar apar altele. Scade puterea de concentrare si te simti anemic si slabit. Cauta sa mai renunti la xxx-uri si va scadea si frecventa.

Succes.

| nycole a răspuns:

Nu cred ca are asemea efecte

| DomnulSarma a răspuns:

Este imposibil sa nu iti mai creasca, nu are nici o legatura laughing

| AleX_4541 a răspuns:

laughing) nu e adevarat cum sa nu creasca penisu daca te masturbezi.
masturbarea nu are legatura cu dezvoltarea penisului.
Sper ca te-am ajutat.