| adda_2939 a întrebat:

E posibil ca un test ADN, sa dea de gol o femeie, adica sa precizeze exact cu cati barbati ar fi intretinut aceasta relatii sexuale? Nu e pentru mine, doar din curiozitate, funda pentru cel mai bun raspuns...Multumesc

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu este posibil! Daca ar exista nici curve nu ar mai fi(sotiile)!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

''cand se va inventa masina care sa calce singura haine, masina de facut mancare, masina de facut copii si masina de f#t#t, femeia nu va mai avea niciun rost...'' big grin

copy - paste.

| remus a răspuns:

Doar pentru tine, nu se poate asa ceva, cum: nu se vede urma corabiei pe mare, urma sarpelui pe stanca, urma barbatului la femeie, nici...fii linistita!