| Kavi_Kavi_1994 a întrebat:

Se poate depista daca o femeie a intretinut relatii sexuale in ultimile 3-4 luni? avand in vedere ca femeia nu ar fi trebuit sa intretina relatii sexuale deloc in aceasta perioada. Se poate depista printr-un examen ginecologic sau prin vreo analiza? Dar la barbati?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se poate depista asta. la o femeie poti spune daca a avut relatii sexuale vreodata, dar nu poti sti daca o data sau de o mie de ori, daca ieri sau in urma cu 15 ani. la barbat nu poti depista nicum daca a avut vreodata vreun contact sexual sau nu.

| Kavi_Kavi_1994 explică (pentru Brigaela):

Stiu asta. Dar eu speram sa fie vreo metoda in care sa poti depista daca o femeie a avut o aventura de durata sau ceva de genul pe timul a 3-4 luni. In conditiile in care acea femeie nu ar trebui sa aiba deloc vreun contact sexual.

| Brigaela a răspuns (pentru Kavi_Kavi_1994):

Nu si nici nu ar avea vreo utilitate. daca ai cea mai infima banuiala, atunci te desparti automat de ea, fiindca si daca nu a avut, faptul ca nu ai incredere in ea iti arata ca relatia nu are nici un rost.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da exista o metoda infailibila si poti afla destul de usor insa este un pic mai costisitor. Se numeste detectiv particular. Iti aduce si poze cu ea facand sex, in plina actiune daca doresti, bineinteles daca il platesti suficient de bine. Ay, ay, ay, gelozia bat-o vina. happy

| Emilian65 a răspuns:

Da, in urma unui control ginecologic sau a unor analize medicale se poate constata daca o femeie a facut sex in ultima perioada de timp. La barbati nu cred ca se poate afla acest lucru.

| cristi10grei a răspuns:

Pretenas cam nu ca vaginul cand e mic cand e mare sti ce zic hopa se face la loc miccc happy

| anonim159xxx a răspuns:

Exista niste medicamente destul de scumpe sau varianta populara este sa iei o coada de matura, sa o indesi acolo si dupa sa o fierbi in ulei. daca se face rosu atunci a avut contact sexual