| adeluta86 a întrebat:

E posibil sa ne mai impacam dupa o luna doua dc nu mai vorbim?

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Draga adeluta poate exista posibilitatea ca el sa te uite datorata, dupa parerea mea, unei implicarii nu foarte serioasa in relatie! insa daca relatia l-a angajat in mod serios eu cred ca sunt prezente chiar si dupa doua luni sentimente pentru tine! dar incearca si nu o sa ai nimic de pierdut! Daca nu vrea de bunavoie cheama mascatii! glumesc! succes adela! astept un raspuns favorabil de la tine

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Totul e posibil. Unii se impaca si dupa ani de zile.