| adeluta86 a întrebat:

Eu vreau sa ne impacam. Daca il las o luna doua fara sa mai vorbim credeti ca ne vom mai impaca? Eu am suferit mult din cauza altuia si m-am jurat ca nu o sa ma mai atasez de nimeni numai ca m-am razbunat pe cine nu trebuia.

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Da, crede-ma. Acceseaza acest site, descarca si citeste aceasta carte:
(daca nu reusesti, trimite-mi un mesaj privat si ti-o voi trimite eu)
http://www.scribd.com/doc/30070847/Manualul-Arta-Impacarii

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti ca mine, doar ca nu m-am razbunat ci am spus ca nu mai doresc nici o relatie in viata mea, nu cred ca va veti impaca doar daca el are intentii sa iti zica ceva

| Cătălina a răspuns:

Trebuia sa iti dai seama de la inceput ce faci. Nu trebuia sa -l inseli si sa-l minti. Acum, mi se pare logic ca el nu mai vrea sa auda de tine.
Nu stiu ce sa zic, daca ai sta o luna-doua fara sa va vedeti, e posibil ca el sa te uite de tot, iar atunci chiar ca numai e nicio sansa de impacare.
Ceea ce ai facut tu este extrem de grav, increderea dupa inselat sa castiga cel mai greu.
Mai bine incerci sa-l uiti si sa-ti cauti pe altcineva.
Dar sa nu te mai razbuni si pe ala, deoarece l-ai dezamagit pe cel de acum, asa cum ai mai facut.
E o situatie cam aiurea, te inteleg, insa tu esti vinovata pentru tot.

| Lucifer_9785 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai vrea sa va impacati daca ati stat atata timp fara sa vorbiti dar totusi incearca si daca vezi ca tot face la fel dai papuci si gasesti pe altcineva in care poti sa ai incredere.Are balta pesti. Funditasmugsmug?

| liljhon a răspuns:

Bravo moNiCa ai mare dreptete asa am patit si eu pacat de fata aia care m-a mintit si inselat eu am oferit tot dar daca nu sa putut. ne resemnam si mergem mai departe