| zSchizophrenic a întrebat:

E posibil sa ramai insarcinata daca pe pantaloni ai avut un pic de lichid? Ma intelegeti ce vreau sa spun. xD. E posibil? Fundaaa: D.

Răspuns Câştigător
| bogdanworld a răspuns:

Nu, nu este posibil. stai calma deci.

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Sa inteleg ca v-ati tras-o cu hainele pe voi.
vezi ca daca te vede mami, te cearta ca iar te-ai pisat pe tine.

| XK a răspuns:

...interesant e ce-i zici lu` mama ta cand vede ca te-ai patat laughing

| zayidee a răspuns:

Nu, in nici un caz

Răspuns utilizator avertizat
| Negative a răspuns:

Nu,ca doar purtai chiloti, nu?laughing n-are cum daca ai avut putin putintongue

| Catalin_1945 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca nu ejaculeaza in vagin!

| Bublikutza a răspuns:

Nu, nu e posibil sa rami insarcinata dect daca ejaculeaza in tine :pdeci sati lin ca nu ai cum sa rami :* funda?batting eyelashes

| beezus a răspuns:

Nu

| Turbo_9753 a răspuns:

Nu, e ceva imposibilhappy