| OnlyTheScript a întrebat:

Buna tpu1 Cand ramai insarcinata practic ti se umfla burta ca un balon nu? adica e tare si nu este "slanina"..cred ca intelegeti ce vreau sa spun...adica nu e o mare "bucata de slanina" ci e mai de graba un "balon". dau funda cine imi raspunde

1 răspuns:
| Edeline a răspuns:

Burta se umfla datorita bebelusului.cu cat se dezvolta mai mult, cu atat creste burtica mai multhappynu e nici slanina.e ft tare burtic.din contra poti simti si miscarile bebelusului cand pui mana pe ea.de ce nu vb cu mama ta lucrurile astea?