| Anonim754789gg a întrebat:

E posibil sa ramas însărcinată daca am facut de mai multe ori la rând sex protejat si neprotejat si nu a ejaculat in mine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil!
Singura conditie fiind ca tu sa fii in perioada fertila.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este : bineinteles ca DA. Insa sarcina poate sa se formeze in conditiile precizate in aceasta intrebare, NUMAI in acel caz in care ziua respectiva era una dintre zilele PERIOADEI FERTILE a respectivului ciclu menstrual si de asemenea DOAR daca partenerul de sex, NU a urinat de fiecare data, dupa fiecare ejaculare. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Confirm: cum zice corbu'.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu erai in perioada fertila si nu a ejaculat in tine, este imposibil sa fi ramas gravida.