| AlinElle89 a întrebat:

E rau sa fi bisexual? Sa ai fantezii sa-ti doresti sa experiemtezi,, lucruri noi" nu doar cu un baiat ci si cu o fata, sau poate cu aman2?

Răspuns Câştigător
| niki a răspuns:

E perfect normal! si e super ca vrei sa experimentezi lucruri noi,ce iti place mai repeti,ce nu,nu! si eu sunt in aceiasi situatie si prietenul meu e ffff incantat:aasta ajuta la fericirea in cuplu, parerea mea, asa nu intervine monotonia si distractia e ...super! incearca, ce ai de pierdut? eu cel putin asta mi-am propus!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Butterfly.Fantezii are toata lumea.Benefice sau malefice.Crezi ca e nevoie de aprobarea cuiva? Esti stapanul mintii si trupului tau, judeci si actionezi.Sau nu.Nu?

| Narcis2007 a răspuns:

Daca esti femeie e foarte bine laughing daca nu, e rau

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu este rau problema este ca nu multa lume poate intelege acest lucru.multi in afara faptului ca nu te intelege te mai si judeca pe deasupra. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui sa conteze parerea altora? Este pur si simplu problema sau placerea ta! Nu mai spune "dau fundita!" ca-ti trag doua la fundulet big grin

| Alex_1540 a răspuns:

Esti nebun/a pentru ce dracu s-a facut barbatul si femeia ce pl meh apoi D-zeu facea numai femeia pe lume sau numai barbatul mai du-te pe la Biserica cum Doamne iarta-ma sa fie normal sunteti normali ii normal sa f**** animale ce dracu ia un pe cineva de sex opus si fa-ti de cap alea nu is fantezi o iei razna Doamne ce oameni cum sa nu vina sf lumi cu asa oameni voua nu va este frica de Dumnezeu sa ce va credeti daca ar auzi mama ta ce pl ar zice pfaaaii

| Alex_1540 a răspuns:

Ele hai sa vad daca ai tupe ce ar fi sa incerci asa ceva si apoi sa ii zici la mata sau taicato ce faci smug ai avea tupeu sa le zici intr-adevar mintea ta trupul tau da pl meh mie nu mi se pare ceva normal voi stiti asta e parerea meatongue

| moxythegirl a răspuns:

Pai depinde.E normal sa ai fantezii gen bi si homo. (mai ales baietii) dar sg ai o varsta mai frageda si acum, numai la asta t gandesti...incearca sa iesi in oras, la un suc cu prietenii, sa desenezi sau sa asculti muzica.cea ce sa te relaxeze si nu te mai gandi la astawinking Succeswinking Faci cum vrei :* Bye-Bye

| MihneaRazvanStoenescu a răspuns:

Eu pana la cei 48 ani ai mei le-am incercat pe toate si inainte de revolutie, era destrabalare totala in regie.

| Ele_1943 a răspuns:

@Alex mama, esti nebunrolling on the floor ba cand esti cu Dumnezeu ba cand cu cel raurolling on the floor hotaraste-te.in ceea ce priveste intrebarea ta, da este normal, nu-ti face griji!