| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat și mă atrag persoanele de același sex doar în mediul online.Mă și masturbez la filme cu gay, in realitate nu ma atrag deloc doar cand sunt in camera imi fac fantezii cu baieti.Asta inseamna ca sunt bisexual sau nu?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E greu de zis, mai ales din cele 5 randuri pe care le-ai scris, mai ales ca nu ai pomenit aproape deloc de cum te raportezi la sexul opus. Poti s aai doar vreo fantezie sa t euiti la cum fac sex persoane gay, poti sa ai vreo dorinta inhibata social. Poti fi multe chestii.

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti plac numai baietii si nu fetele asta inseamna ca esti gay adevarat si nu bisexual.

| Dismally a răspuns:

Daca in realitate nu te atrag deloc inseamna ca nu esti bisexual.

| Emma30555 a răspuns:

Tu ști mai bine cum ești, de ce întrebi pe alții? Dacă iti plac băieții doar online, e posibil sa se întâmple asta fiindcă în realitate nu ai avut curaj sau nu ai întâlnit persoana potrivita.

| Panduletz a răspuns:

Asta mi se intampla si mie.Nu esti gay si nici bisexual

| Blackmetal550 a răspuns (pentru Panduletz):

Da-mi add pe insta daca vrei " Strokeshine " e numele meu pe Instagram.

| Panduletz a răspuns (pentru Blackmetal550):

Ti am dat

| Panduletz a răspuns:

Da mi mesaj si iti explic ceva

| Panduletz a răspuns:

Hai sa vorbim in prv