| ciumi12345 a întrebat:

Buna ziua acum 3 saptamani am visat ca faceam sex cu o fata si dupa aia cu un baiat si m-am trezit si am plans, am uitat sa va zic am 13 ani... Problema este ca mi-e frica sa nu fiu bisexual...a si baiatul din vis e un foarte bun prieten si am mai avut fantezii cu el in gand ma poate ajuta cineva? Va rog

Răspuns Câştigător
| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Visurile nu ti le controlezi tu, in viata reala o sa stii mai bine, dar la varsta asta si eu m-am confruntat la fel pentru ca esti prea mic si nu realizezi, dar ai sa vezi SIGUR ca esti hetero! peste 2 ani ceva de genu, stai linistit, crede-ma e totul normal si bine!

8 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Ba ti le poti controla. desigur ce ai visat tu poate fi o fantezie. bisexualitatea o are fiecare in gena.

| AlexSmile a răspuns:

Stai calm. esti mic inca

| Urinak a răspuns:

Wow

| Uratul01 a răspuns:

Vorbeste cu el despre asta! daca e gura sparta e si mai bine!

| Petre_Iulian_George_1992 a răspuns:

Ce e plăcut în a ți-o lua în cur?

| ciumi12345 explică:

Wtf nici nu vreau asa ceva...LOL, vreau sa o fac sex in viata cu o fata nu cu un baiat ar fi scarbos, cred laughing

| Lascu_Iuliana_1996 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un specialist sa vezi daca esti gay sau nu.

| ciumi12345 explică (pentru Lascu_Iuliana_1996):

Asta e chestia ca nu vreau sa fiu gay sau bi vreau sa fiu normal...chiar ar trebui sa ma duc la un psiholog?