| AnoAnonima0 a întrebat:

E rușinos daca am plâns în fata unui băiat?

Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

De ce ar fi, e ceva natural. Chiar daca ai fi fost baiat si ti s-ar fi intamplat, ce ai intre picioare nu schimba functiile de baza ale corpului, deci nu este nimic ciudat, de exemplu si mie mi s-a intamplat de multe ori.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,invers e aiurea, dar asa e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu era invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,desi eu prefer sa nu plang in fata oamenilor, fie ei baieti sau nu.

| Yon1470 a răspuns:

Doar daca a vrut sa faca sex cu tine si ai spus nu!

| MaTeOGG a răspuns:

Nu, fetele in mare parte nu sunt injosite pentru aratarea sentimentelor.
Pe cand baietii trebuie sa fie duri, dar lacrimile pica, si nu trebuie sa le arti, asta e naspa la mine, nu stiu de altii. Pe mine nu ma doare asa tare sa plang, dare naspa ca lacrimile ies singure, e ceva normal, dar asta e societatea. Daca ca baiat plangi esti batjocorit, si facut fetita.
Oricum, singura durere la care plang cu adevarat e cea emotionala, provocata de parintii si nervii provicati de fratele meu.
Dar da... Da, nu e nimic.

| nhhv a răspuns:

Nu, dar te vor crede slabă.