| George28 a întrebat:

Ma numesc George si sunt din Timisoara. De ce fetele sunt asa o MARE problema? Adica totul este ok, radem, glumim intr-un cuvant perfect si peste cateva ore se intoarce totul pe dos.de ce spun asta? Va povestesc acum. In 2009 am cunoscut o fata in liceul meu pe coridor ea era mai mica cu un an decat mine si am stat putin de vorba si am decis sa iesim si noi la un suc, o plimbare.In aceea seara am petrecut clipe minunate si am ramas impreuna. impreuna 2 ani. Dar acum cat de curand a inceput sa-mi reproseze ca-i pare rau ca a stat atat timp cu mine, ca ea vroia sa se distreze nu vroia o relatie de lunga durata (ea locuind la tara aproape de oras parinti ei au tinut-o din scurt si cand a intrat la liceu vroia sa faca tot ce vroia ea, dar aici cica am intervenit eu si din cauza mea nu a mai facut absolut nimic) ca ea nu stie daca ma iubeste cu adevarat sau daca sa obisnuit cu mine lucruri care pe moment m-au durut cand le auzeam din gura ei si zic asta pentru ca o fata vroia sa se bage intre noi acum 4 luni adica sa ne desparta si ea nu a vrut acest lucru a venit la mine plangand a zis ca ma iubeste, nu vrea sa plece de langa mine. Dar saptamana trecuta parinti ei ia sugerat sa iasa la un suc cu un prieten de familie(avea 21 de ani el) si s-a dus avand in vedere ca a rugat-o maicasa nu o putea refuza si de atunci s-a schimbat totul. Ne-am certat a2a zi dar ei erau impreuna, formau un cuplu si toate vorbele frumoase de la ea din gura, toate clipele petrecute impreuna sau dus foarte repede pentru ea.Stau si ma intreb de ce asa? Nu mi-a dat nici macat un MOTIV MICUT ca ea ar vrea sa ne despartim iar cand a venit la mine si mi-a spus ca totul s-a terminat nici macar o lacrima nu ia curs, de parca astepta lucru asta si vroia sa scape de mine! In 2 ani de zile n-am atins-o cu o palma, nu am facut sex pentru ca era virgina si parinti ei doreau ca la 18 ani(ne-am rezumat la petting) sa faca ce doreste i-am facut pe plac a fost totul bine. Ea avand 18 acum(ia implinit in august) iar eu 19! Deci ce sa cred? In orice caz ea daca se va intoarce la mine nu voi face greseala sa sterg cu buretele ce s-a intamplat... voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Da,din pacate ai fost ceva sau cineva care sa-i alunge plictiseala,pana gaseste ceva mai bun.S-o spun p`aia urata,ai fost roata de rezerva.E nasol, stiu, dar asa se intampla cand esti prea bun dar nu e vina ta ci vina ei ca n-a stiut sa aprecieze.Si stii ce? 90 % din cauzrile pe care le cunosc sunt femei care au avut tot ce-au dorit dar au dat cu piciorul si acum si-au luat un distrus care nu le apreciaza asa cum faceai tu cu prietena ta.Fii linistit ca nu-i va fi la fel de bine cum i-a fost cu tine. Daca vrea sa fie libera,vrea viata de curva asta va avea! Sincer ma bucur ca mai exista baieti ca tine,sunt putini dar atati cati sunt,merita tot ce are o fata de oferit! Asa cum spuneai, sa nu cumva sa faci greseala sa o primesti inapoi, deoarece ii vei demonstra inca o data ca poate sa faca ce vrea cu tine si istoria se va repeta.Cauta-ti o fata care sa merite tot ce ai tu de dat si asigura-te ca se implica si ea la fel de mult cum te implici tu!

| George28 explică (pentru Crocaa):

Da asa este dar imi va fi greu sa o iau de la capat.gandeste-te ca 2 ani de zile nu am stat la flirtat cu fete ne-am rezumat doar la buna si cf atat...eh.vreau ca la inceputul lui 2012 sa o iau din loc.

5 răspunsuri:
| Vanesituca a răspuns:

WoW deci parerea mea este stiu ca te doare dar este o usuratica ca sa nu zic alt cuvant si a stat cu tine pentru ca nu a avut ce face si acum ca parintii ei au eliberato din lesa ca sa zic asahee hee vrea sa se distreze reprosanduti tie, daca te iubea cu adevarat nu tiar fi spus vorbele astea stiu ca ai trece cu vederea peste asta pentru ca cel mai probabil o iubesti si ai iertao dar ea crede-ma dupa cum miai caracterizato nu merita atentia ta sper ca ti-am fost de folos si sa alegi calea cu inima multa bafta in tot cea ce faci:*

| EnvyU a răspuns:

Eu zic sa ii spui, bine pa! si incerci sa iti gasesti altele

| Crimeea a răspuns:

A fost prea mica cand ai luat-o,acum poate vrea sa experimenteze mai mult,incearca sa vb cu ea si vezi ce zice,ce vrea,asta e, viata merge mai departe, bafta

| George28 explică (pentru Crimeea):

Dap asa zicea si ea in orice caz in viata nu este nimic roz dar vezi ce m-a deranjat pe mine? faptul ca totul a fost ok pana atunci.ala zici ca ia schimbat mintea la 180grade