| AdelaDiana a întrebat:

E vreo problema daca prietenul meu e mai mic decit mine cu 2 luni? Sintem cam la aceiasi inailtime poate el e mai inalt ca mine sa zicem cu 3-5 cm.
Ne intelegem de minune. Avem 2 luni decind sintem impreuna.

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Atata timp cat va simtiti bine impreuna, va iubiti unul pe altul de ce sa fie varsta un impediment nu are nicio legatura de ce sa fie o problema roblema era daca ar fi fost mai mic decat tine sa zicem cu 5, 10 ani dar 2 luni... va iubiti? atunci nu lasa varsta sa va desparta sunt doar 2 luni...

10 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cand esti cu el pe strada vine cineva la tine sa te intrebe daca esti mai mare decat el? Nu cred. Deci nu este nici o problema atata timp cat va iubiti!

| JoshuaNNN a răspuns:

Nu, nu este nicio problemahee hee la mine se intampla sa fiu mai mic cu 1 an si cateva luni dar asta nu ne-a oprit sa nu avem o relatie serioasa happy

| Rockart a răspuns:

Nu e nicio problemă. Într-o relaţie contează cât de mult vă iubiţi şi vă înţelegeţi, nu contează înălţimea şi nici o lună sau un an diferenţă de vârstă. Să nu fie mai mulţi...

| Anca95 a răspuns:

Nu. Cum sa fie o problema? Nu stii ca dragostea nu tine cont de varsta?

| Fragolita a răspuns:

Nu. n-are nimic. nu conteaza varsta, conteaza sa va iubiti si sa fi-ti fericiti.

| olian a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| 愛日本 a răspuns:

Nu este nicio problamă.În dragoste chiar nu contează vârsta şi 2 luni, serios?raised eyebrows Nu e nimic oh go on
Unchiul meu s`a căsătorit acum mulţi ani cu o femeie mai mare ca el tot cu 2 luni şi acum trăiesc fericiţi cu 2 copii.
O vecină s`a căsătorit cu un bărbat mai mic ca ea cu 4 ANI.Acum trăiesc fericiţi cu 2 copii. După cum am spus în dragoste nu contează vârsta. >big grin

| Roxana110824 a răspuns:

Nu e nici o problemabig grin Si eu am un prieten care e mai mic ca mine cu 2 luni happy Voi sa va iubiti asta conteaza.te-am pupat :* Funda?

| Roxana110824 a răspuns:

Nu e nici o problema. Si eu am un prieten care e mai mic ca mine cu 2 luni. Voi sa va iubiti asta conteaza.Te-am pupat! Funda?