| madam a întrebat:

Hi,am o mica problema, sunt cu prietenul meu de 2 luni si inca nu mi-a zis de iubirea lui fata de mine,ne intelegem bine,ne e bine impreuna,dar nimic nu zice, nu pot sa ii zic prima ca sunt fata..nu stiu ce sa cred))

6 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Dupa 2 luni, chiar ar trebui sa va casatoriti. Gandeste putin, ca sa iubesti pe cineva iti trebui luni, ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca esti fata, care e problema?
Normal ca ii poti zice prima. Poate si el asteapta sa-i zici.
I-a incearca sa-i spui si vezi cum reactioneaza.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

De ce sa nu poti? daca simnti spune-i poate steapta sa ii spui tu prima ca el sa nu sufere.

| aliali61 a răspuns:

Ma fato ..cum sa-si exprime iubirea fata de tine daca nu sunteti de mult impreuna?! ..mai asteapta si tu, cand el va simti ca trebuie sa iti spuna„te iubesc„ cu siguranta o va face..nu dispera si nici pe el nu l dispera.o sa se sature si o sa vrea sa incheiati totul...sentimentele apar treptat..si daca tu simti asta arata i nu trebuie sa i spui. poate e o fire mai timida si nu stie cum sa abordeze situatia.

| xTrue a răspuns:

Ia un ciocan.dai una in cap..si daca iti zice "opreste-te" inseamna ca te iubeste... daca nu. fugi laughing

| manumeskgabriella a răspuns:

Salut.incearca si intreaba-l tu ceva de genu. poate are emotii.mai asteapta ceva timp si daca tot va merge asa sa ai curaj si sa incepi tu prima.dar poti sami izci citi ani are? ca deare are vreo13-14 desigur ca are emotii..pa bafta. sper ca se va normaliza situatia)