| cristin4ik a întrebat:

am 2 luni decind sunt impreuna cu prietenul meu, el ma iubeste ft mult si mi-a spune in fiecare zi dar eu pot sa spun ca nu simt nimic pentru dinsul... sad ce sa fac in cazul acesta, spuneti-mi va rog

4 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Si atunci de ce mai sunteti impreuna? ar trebui sa ii explici ca nu simti nimic pentru el si daca nu se schimba nimic in relatia voastra e mai bine sa va despartiti.sau puteti ramane impreuna daca vrei sa suferiti amandoi.bafta!

| Minuneee19 a răspuns:

Daca spui ca nu simti nimic pentru el asta inseamna ca e primul iubit si ca el a pus ochii pe tine laughing.dar daca tii macar la el e totusi un inceput happy...acum depinde si de tine big grinhappy

| ianis112 a răspuns:

Scapa de el, incearca altul care sa te faca fericita, dragostea este pentru 2 persoane nu pentru una singura

| cristin4ik explică:

El ma iubeste foarte mult si daca o ai spun sa ne despartim pentru el va fi o tragedie si va suferi ft. mult