| bia1981 a întrebat:

Ea este Denisa o adolescenta de 13 ani cuminte desteapta si e pe clasa a-VII-a. Ei ii place mult de un coleg din clsa pe nume Marius.Ea il place de aproape 4 ani.

A inceput noul an scolar Denisa abia astepta sa il vada pe Marius dar el era de vorba cu o fata.Denisa vazand fugi langa cea mai buna prietena a ei. In clasa Denisa incerca sa ii atraga atentia lui Marius scapandusi caietul dar el nu se arata interesat. In pauza Denisa il urmarea pe Marius, iar era cu fata aia Teodora, ei inventasera un joc copilaresc sa se prefaca amandoi ca sunt bebelusi si sa faca pe lumea din jur malefica maleficul sau maleficul baboi sau baba Cersafil. Dupa terminarea orelor am fugit acasa aproape plangand.

M-am gandit un timp si am decis sa nu-l mai plac, a fos foarte grea decizia mea, ca eu chiar am tinut la el si il visam noapte si asteptam sarutul dar totul a fost dor un vis neimplinit.

Cand il vedeam la scoala cu Teo imi venea sa urlu dar ma controlam ma gandeam ca nu il mai plac ca Teo e noua lui iubita nu eu. In pauza ma abtineam sa nu merg sa ii spionez. Dupa terminarea orelor m-am dur intr-un parc indepartat si am inceput sa plang ma gandeam dc merit asta sa sufar in dragoste dc? Dupa m-am dus acasa si cand am trecut pe langa scoala l-am vazut pe Marius cu prietenele mele Daniela si Elena, ei mancau pufulet. Am crezut ca mi se face rau asa ca m-am grabit acasa.

Dupa ce mi-am revenit complet nu mai simtem nimic pentru Marius eram cea mai fericita pentru ca nu mai sufeream in dragoste.

La scoala era totul bine acum ma intelelegeam mai bine cu Teo ca nu mai simteam ca vreau sa ii dau cu pumnul in cap, de cand nu imi mai place de Marius el a mai stat si cu mine nu numai cu Teo ci cu toate fetele.

Dar azi in ora de lucru manual am avut de facut sistemul solar din plastilina si cum banca lui Laurentiu era a proape de-a mea si vedeam ca nu se descurca m-am dus la el si l-am ajutat, am stat amandoi pe acelasi scaun si am povestit si dupa ce am terminat el a luat 9 iar eu 10! Acum il plac pe Laurentiu dar sa recunosc e cel mai frumos baiat din clasa e si bogat (E PERFECT)!

daca vreti continuarea intrati pe FB dati like la O Fetiza Din Iaurtlove struck :3

si puteti citi in continuare

(aceasta povestire este reala asta mi se intampla mie)

(merita sa mai scriu?)

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca vreti sa aflati continuarea sunati la 0900 900 201 - 50 lei/minutul

| gingergirl1 a răspuns:

OMG! @-@ ati ajuns sa face-ti publicitate si aici!

| NnDWtf a răspuns:

Baietii bogati ie baietii perfecti? rolling on the floor))
Nu mai scrie, lasa asa, taie-ti aorta.

| Walve a răspuns (pentru NnDWtf):

Meriti funda laughing

| elComandantee a răspuns:

Nu.
N-are timp nimeni de prostiile tale.
Fiecare om are probleme lui.

| Charice a răspuns:

Mi-ai folosit numele deci da imi place povestea happybig grin

| NoNameasdod a răspuns:

Pf. rolling on the floor.

| Sienna a răspuns:

Daaa:X:X:X