| GiGeLVaSiLe a întrebat:

Ehmm, buna, sunt in clasa a 8-a si am ceva probleme cu o fata...
Eram cam cei mai buni prieteni, pana cand i-am zis ca o plac..La inceput nu a parut afectata, si eram in continuare prieteni, dupa care mi-a zis ceva de genu "Nu mai vorbesc cu tine, am visat ca ne sarutam si chiar nu vreau asta" eu eram ceva de genu, "WTF?" ....mno concluzia e ca nu e intreaga la cap zic eu.
Dar orice ar fi o iubesc mai mult decat orice si din cauza asta nu pot sa mi-o scot din cap, mi-ati putea da cateva sfaturi despre cum as putea sa o uit?
Mno sa o fac sa ma placa nici nu ma mai gandesc...
"Tarfele sunt Tarfe, si asa vor fi pana la sfarsit"

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Iti bati joc -Cred ca nu vezi ca e de fapt invers!

| GiGeLVaSiLe explică (pentru Danysan):

Mi-ai luminat mintea, huh, imi dau lacrimile

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ma ce sunt vorbele alea? Ai facut-o lata dar scoate-o in Oras si spune-i direct -Ce nu iti place ma la mine. Apoi o sa stii cum sta treaba!

| ywar a răspuns (pentru Danysan):

Eh, lasa-l e si el barbat, bate cu pumnu' in masa! E clasa a 8-a mai, e ditamai barbatu'! Vai mama ei de viata cu educatie de facebook.

| GiGeLVaSiLe explică:

Imi bat joc de voi ma