| Mayar a întrebat:

Ei, baieti, ati avut macar unul dintre aceste ganduri? >> http://bravonet.ro/......015/01/05/

["25 de gânduri pe care le are un băiat când nu i se răspunde la mesaje]"

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Daca nu-mi raspunde in maxim o ora o sa ma gandesc sa fac sex cu altcineva.

JOKING

Avand in vedere relatiile mele anterioare probabil ma va suna cand imi voi da copilul adoptat la facultate. Daca as pune raul in fata, dar nu il pun.

Ii respect decizia oricare ar fi aia.

Eh… Banuiesc ca doar face pe inabordabila ca sa alerg mai mult dupa ea. Daca pot si nu sunt olog. CEL MAI PROBABIL.

Asta e problema cand esti un baiat de treaba. Profita lumea de tine.

Sau poate a deranjat-o ceva ce am spus. Hardly. Because I'm a good guy.

Nu am lucruri importante de facut azi. Pot sa stau sa transpir aici langa telefon.

Dupa ce i-am facut "cinste" (mmm...) aseara nu catadicseste nici macar sa raspunda.

Ok… Sunt pregatit sa trec peste fata asta. Pentru ca o iubesc.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu n-am probleme de genul a mea e mereu pe centura ca in acelasi locuri

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot raspunde la framantarile tipice varstei adolescentine actuale.Am depasit cu mult timp in urma astfel de ganduri si preocupari care denota multa imaturitate in gandire.In general in viata reala te confrunti cu alte probleme existentiale.

| LoveSleep a răspuns:

Tâmpenii.

| SkyPilot a răspuns:

Nu, desi am fost intr-o relatie la distanta. Si cand spun distanta, e vorba de 10000 km.

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu mai cititi reviste si articole gen ''Bravo'' sau ''Cosmopolitan''... Sunt inutile si pline de aberatii scrise de jurnalisti de mana a II-a pentru adolescenti plini de hormoni si fara creier. Mai bine cititi niste carti de formare profesionala, barem ramaneti cu ceva in cap.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea sunt niste prostii. ma gandesc" are treaba" si pa. doar sa ai probleme de personalitate sa iti toate intrebarile sau o parte din care sunt in acel "articol".

| HereToHelp a răspuns:

Depinde de persoana, poti astepta linistit, stiind ca are ceva de facut sau poti sa te gandesti la tot felul de aberatii laughing