| sappy a întrebat:

Cum ar fi viata fara internet?
http://bravonet.ro/blog/viata-fara-internet/2015/01/13/

Cine mai crede ca acest articol este pentru persoane mai triste decat se cred!

Se pare ca adblock-ul trece cu vederea aceste reclame de pe TPU!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Mi-am petrecut copilaria, adolescenta fara internet si nu am murit...
E adevarat ca internetul iti ofera o multime de oportonitati, dar totul are o limita!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu sunt de acord chiar cu tot ce se spune in articol. Nu mi se pare ca viata mea sociala s-a imbunatatit datorita internetului. Ma vedeam cu mai multa lume inainte, faceam parte din mai multe grupuri de interese si ieseam in fiecare seara undeva unde vorbeam cu oameni reali. Ieseam cu fetele la plimbare in parc sau mai tarziu cu masina, le putea atinge, privi, saruta in realitate. Ma lipsesc de o relatie sentimentala pe facebook happy
Nici cu hartile nu e chiar asa. Am umblat mult si nu prea m-am ratacit, nici pe munti si nici in orase. Mi s-a intamplat poate odata la trei luni sa pierd iesirea de pe autostrada cand mergeam in alt stat. Dar asta ar fi o problema minora.

| Wøodenpints a răspuns:

Articolul este pentru persoane cu sindrom down. Dar și alea ar trebui să-și simtă jignită inteligența dacă ajung să citească așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc internetul mai mult de 5 ore pe saptamana. deci nu as muri.ar murii obsedatii de fb si alte "minunatii" de genul.