| anonim_4396 a întrebat:

Ei bine...mi-e un pic cam greu sa scriu aici, dar...sa va zic despre mine: am 16 ani jumate inca nu am "pus coada la matura"laughing niciodata si nu am sarutat o fata de care chiar sa imi placs, adica am sarutat 3 pers(fete):2 la cv joc de adevar si provocare si a 3-a la sfarsitu veri. baiu ii ca acelei fete(hai sa-i zicem X) ii placea de mine de mult timp da eu am cam ignorat-o, dar prietenului meu cel mai bun(hai sa-i zicem Y) a inceput sa-i placa de ea cu un pic inainte ca noi sa ne sarutam(cateva zile). noi doi doar ne-am sarutat sec atunci si am plecat. aia a fost tot, dar acum X si Y sunt impreuna de cateva luni bune, dar parca X se tot da la minesad Y stie ce s-a intamplat intre mine si angrysi stie chiar de la mine) si parca mai nou ii cam rece cu minesad adica nu vreau ca o prieteneie sa se strice din cauza asta. mie mi-a placut de 3 tipe, dar cu nici una nu mi-a iesit combinatiasad aata intamplandu-se in decurs de 8 luni. nu sunt cea mai atragatoare pers, adica nu sunt cel mai suplu mascul alfa, dar mai toata lumea zice ca sunt dragutsi ca am o fata frumoasa. asa ca eu ajung sa cred ca problema vine nu neaparat de la infatisare, ci de la faptul ca nu prea stiu sa vb cu o fata de care imi place(majoritate prietenilor mei sunt fete) ma puteti ajuta va rog cu niste sfaturi pentru a vb cu o fata?happy

4 răspunsuri:
| dorin1995 a răspuns:

Incearca sa o intelegi sa o aprobi in tot ceea ce zice iesiti la suc mergeti in parca

| YourCupidon a răspuns:

Da add la id meu mary_scumpy_mereu si vorbim

| jan500 a răspuns:

Fii tu! daca, incerci sa fii ceea ce nu esti, nu o sa-ti mearga niciodata! cine te place, te place asa cum esti! cred ca am spus tot! baftawinking

| Skaterul123 a răspuns:

Mai spala-te si tu din cand in cand