| Wechangetheworld a întrebat:

am nevoie de cateva sfaturi... deci
Am un prieten, azi facem 2 saptamani si pana acum ne-am vazut de 3 ori in afara de ziua in care ne-am cunoscut si ne-am combinat. azi am avut o intalnire in 4 [ eu, el, prietena mea cea mai buna si prietenul ei [prietenii nostri au fost in aceeasi clasa :] Mi s-a parut o chestie foarte draguta si o destul de mare coincidenta mai ales ca si cei doi faceau azi 3 luni. totul a decurs destul de dragut, a venit la mine prima data prin spate, m-a luat in brate si m-a sarutat... a fost asa dragut ^_^ problema e ca el fumeaza [si prietenul, prietenei mele cele mai bune] desi e baiat cuminte care a suferit destul de mult in viata, e si mai inalt ca mine si mai mare cu 3 ani straight face tata nu stie si nici nu trebuie sa afle, azi mai mult ne-am plimbat decat sa ne sarutam desi a fost un moment in care am avut un moment asa de dragut ---si acum ma doare buza daca intelegeti ce vreau sa spun big grin cand a trebuit sa plece m-a pupat scurt si parca avea privirea aia gen "deja m-am cam plictisit" straight face sper ca doar mi s-a parut straight face Problema e ca nu stiu exact ce simt pentru el. adica simt mai mult acea emotie cand ma gandesc cum ne sarutam decat atunci cand chiar ne sarutam, cand ma intalnesc cu el ma simt nesigura pe mine si cand nu mai sunt cu el si doar ma gandesc la asta parca am un sentiment...[nu stiu sa-l descriu, parca nu merge dar cand imi trimite mesaje dulci imi revin iar, cand nu vorbesc cu el iar am impresia ca nu e bine tocmai ce fac si ca nu merge] nu stiu nici eu ce simt si as vrea sa va intreb si pe voi ce parere aveti mai ales ca acum am 1000 de ganduri amestecate in cap si nu pot gandi prea limpede[nu stiu sa ma exprim] Stiu ca nu m-am exprimat tocmai corect dar din ce ati inteles va rog sa va dati putin cu parerea, mersi :* iar cei care au degand sa lase comentarii rautacioase mai bine nu va mai obositi :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti hotarata...inca nu iti dai seama daca il vrei sau nu, baiatul pare sa tina la tine

| Public22 a răspuns:

Observ ca esti confuza in ceea ce priveste relatia voastra. Asa e la inceputil oricarei relatii, nu stii daca merge, daca faci bine ceea ce faci cand ai intalnire. E normal sa ai gandurile astea, dar dupa un timp o sa-ti treaca ai sa vezi. Sper ca te-am ajutat.

| Pintilie_Stefania_1998 a răspuns:

E si normal sa ai emotiiii. Inseamna ca iti place foarte mult. Dace te-a si sarutat...

| Wechangetheworld explică (pentru Pintilie_Stefania_1998):

Mai mult aveam emotii sa nu fac ceva prostesc sau nebunesc care l-ar putea face sa-si schimbe parerea despre mine straight face laughing