| anonim_4396 a întrebat:

Ei bine...revin cu o poveste de acum o luna si ceva. Vorbesc si acum cu acelasi baiat de care va spuneam atunci.

**Aici gasiti mai multe detalii:

http://www.tpu.ro/......talnit-de/

Acum cateva sapt imediat dupa Paste, el mi-a spus ca dupa ce se va intoarce la vara va sta cateva saptamani si va pleca din nou pentru inca vreo 6 luni. Eu m-am suparat atunci si m-am distantat putin de el, dar zilele astea mi-am dat seama ca tin la el cu toate astea. Ciudat cum ne-am apropiat atat fiind distanta asa mare.
**Intrebarea mea este: Oare voi putea sa-l fac sa astepte pana atunci ca sa se intample mai mult intre noi? Chiar mi-e teama, desi in ultima vreme vorbim des despre asta si ma obisnuiesc incet cu ideea, dar na! Cred ca ma intelegeti...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca esti fata desteapta si stii cum sa ii misti "momeala", te va astepta. Distanta actioneaza si asupra lui la fel cum a actionat asupra ta, daca nu mai are si pe altcineva in acelasi timp, si el se simte mai apropiat de tine. Ofera-i cateva cuvinte frumoase si incurajari, si poate ii si permiti sa te atinga mai mult atunci cand va intalniti.

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

Probabil nu ai citit intrebarea din link. Deja i-am permis sa ma atinga de cand ne-am vazut primele dati. de fapt a cam incercat sa ma pipaie. Atunci ma simteam putin jenata de lucrul asta dar nu stiu cum m-am impacat cu ideea si poate nu e bine. Pe de alta parte i-am scos de atatea ori ochii cu lucrurile care ma deranjau incat sincer iti spun ma mir cum a rezistat si cum de inca spune ca ma iubeste.

| SkyPilot a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Am citit, dar ca baiat nu fac mare distinctie intre atins si pipait happy Pentru mine este o apreciere sincera pentru fata de langa mine.
Daca te si face sa simti ca te iubeste, e al tau. Tot ce ai de facut este sa ai grija sa nu gresesti ceva si sa il pierzi.

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

Prin pipait ma refer la atinsul in zone mai intime, unde nu oricine si-ar permite de la prima intalnire de exemplu. Si singura lui scuza a fost ca asa e el obisnuit, ca are o mana mai 'nazdravana'. Pe langa diferenta de varsta, lucrul asta m-a pus destul de mult pe ganduri. sad

| SkyPilot a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Diferenta de varsta nu e cine stie ce daca tu simti ca baiatul e bun si nu incearca sa profite de ascendentul pe care il are.
Cu partea cealalta e intr-adevar cam rapid. Poate a vrut sa te testeze.

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

Adica in ce sens sa ma testeze? Eu cand vedeam ca insista, ii feream mana. Dupa intalnire m-am gandit ca poate trebuia sa fiu mai dura cu el atunci, dar nu as fi putut sa-l lovesc si nici nu voiam sa fiu nesimtita. Totusi la una din intalniri dupa unul din momentele de acest fel, eu m-am suparat mai rau si i-am apucat mana si i-am tinut-o asa vreo 2 min uitandu-ma urat la el, in timp ce el ma ruga sa-i dau drumul ca nu se intampla nimic. Dupa ce i-am dat drumul, mana aia a dus-o pe dupa gatul meu si m-a sarutat intr-un fel pe care nu am sa-l uit niciodata! In momentul ala m-am linistit si ma simteam ca si cum as fi castigat o lupta. Te rog, ajuta-ma sa inteleg ce s-a intamplat. sad

| SkyPilot a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Poate ca a vrut sa vada daca esti mai "usurica". Daca este asa, acest lucru ar trebui sa iti spuna ca este foarte serios in ce te priveste. Povestea din ultimul tau comentariu ma face sa cred ca este vorba chiar despre asa ceva, asta este lupta pe care ai castigat-o happy
Mai exista posibilitatea ca el sa se simta atras fizic foarte mult de tine si sa nu se poata stapani. Pot sa iti scriu ceva pe privat?

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

Da, ar fi mai bine asa. happy deja sunt destule detalii aici. astept msj

| SkyPilot a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Nu stiu daca esti setata sa primesti mesaje pe privat. Poti te rog sa verifici in "Setarile Contului Meu"? Am trimis doua mesaje si nu imi apar nici mie ca le-as fi trimis, dar nu a aparut nici un mesaj de eroare.

| A7n7d7r7a a răspuns (pentru SkyPilot):

Gata, am rezolvat. Aveai dreptate, acolo era problema.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Draga orice barbat potent sta cu o fata pentru sex, ori te va lasa ori te va insela ori vei face sex cu el