| jon_3492 a întrebat:

Ejaculez prea repede. Stiu ca ejacularea precoce sunt de 2 cauze: psihica si fizica. Cum pot sa aflu daca problema e legata de psihica sau fizica?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Poate te "misti" prea repede. Fizic, principala cauza a ejacularii precoce la baieti este masturbarea, daca o faci, incearca sa te lasi.

| DarQueen a răspuns:

O vizită la medic sigur te-ar ajuta happy
Baftă!

| Elena_9049 a răspuns:

Este prima oara cand ai facut-o, prima fata? esti prea excitat, asta nu trebuie sa fie o problema pentru tine, te simti bine? asta conteaza