| anonim_4396 a întrebat:

El are 1, 81 m iar eu 1, 56 m. Ne potrivim? poate functiona o astfel de relatie? sunt dispusa sa port tocuri doar ca sa fiu mai aproape de el. Mentionez ca el mi-a cerut sa fim intr-o relatie desi nu ne-am vazut personal. Dar va fi colegul meu de facultate. E baiat serios. Voi ce ziceti? ar merge?

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Normal că o să meargă relaţia, ce legăture are înălţimea?!

| Zoya333 a răspuns:

Normal k merge. Prietenul meu are 1.90 si eu 1.60! Si suntem fericiti impreuna de 1 an si 7 luni happy

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Nu conteaza cum va sta impreuna fizic, ci sufletesc. Daca aveti aceleasi sentimente unul fata de celalalt, aveti lucruri in comun si va iubiti normal ca merge. Nu conteaza ca tu esti mai mica. Am vazut cupluri de genu. Ai putea sa porti tocuri iar daca nu porti in general el te va accepta si asa [doar daca chiar te place]. Succes!

| Phoenix231 a răspuns:

Ce o gandi baiatu ala marimea perfecta pentru...rolling on the floor
SCZ pentru asta dar nu m-am putut abtine...
Acu la vorbe serioase, ce are sa nu mearga si eu am tot aceeasi inaltime si am fost cu una de 1, 65...

| tslex a răspuns:

Merge merge.tu porti tocuri..lui ii dai sa care sacosa sa se mai cocoseze..si ajungeti la un consenswinking

| Kissu22 a răspuns:

Daca te iubeste te accepta asa cum esti! :X Bafta

| ritsia a răspuns:

Eu am 198 ea are 162, relatia a durat 1 anisor. Depinde deja de persoana, unele vor ca sa arate dastoinic in public, altele vor sa fie sa se simta protejate, iar altele (cele mai rare) li e totuna.