| carmencami a întrebat:

El cand sa imbonlavit, doctorii de aici din Romania nu a stiut ce are si ne-a zis ca are tuberculoza el era rau a fost internat in spital apoi ne-am hotarat sa plece in Italia si acolo a depistat ce are nici el nu a stiu ce are normal ca am facut sex neprotejat dar de cat na inbonlavit numai am facut in mai nu stiu mi-e tare frica sa fac si analizele

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Nu ai pentru ce. O zi frumoasă!

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Si totusi nu ne-ai spus ce are pana la urma.

| Satango a răspuns:

Bună!

Pentru siguranţa ta ar fi mai bine să faci analizele. Până la urmă acest gând te va urmări mereu. Mai bine o faci acum. Şi cine ştie. Poate nu ai nimic. Vei fi mai liniştită.
O zi frumoasă!

| carmencami explică (pentru Satango):

Asa este, dar oare sa fi avut mai demult si se trasmite asa repede, am sa fac dupa sarbatori analizele mersi frumos as vrea sa stiu inainte sa ma duc sa stau putin linistita mersi frumos

| carmencami explică (pentru Satango):

Dar nu stii daca iti faci analizele la secretie vaginala iti iese daca ai sau nu ca eu mi-am facut asta vara analiza la secretie?

| Satango a răspuns (pentru carmencami):

Nu ai pentru ce. O zi frumoasă!

| Denis_Danci_1999 a răspuns:

Mai bine fa analize pana nu e prea târziu. Fără mistouri. Imi dai funda?