| ArthurKn a întrebat:

Acum doua luni, am fost internat in spital pe motiv de sinuzita. Aceasta intr-o saptamana a trecuta.
Peste doua saptamani, de cand mi-a dat drumul din spital, mi-am facut analizele din nou, au iesit toate bune.
Peste o luna, am observat ca am gura uscata tot timpul, ma duceam toata ziua la wc, oricat de multa apa as fii baut, tot nu m-as fi saturat.
Am fost la doctora care m-a internat cand aveam sinuzita, si mi-a spus ca as putea avea diabet tip 2. Toate analizele au iesit iar bine.
Mi s-a dat un tratament care nu e bun de nimic.
De 4 zile, cred, a inceput sa ma doara splina, nu dureri cumpilte, sa ma "tina", n-am gasit cuvantul potrivit, si am observat ca si prin zona rinichiului e durerea.
Intrebarea e, ce ar putea fi? Ce provoaca asta?
Tinand cont ca toata viata mea, n-am avut astfel de probleme, am stiut mai mereu riscurile.
De dat asta am sa ma duc la cabinet privat, dar as dori sa stiu si raspunsurile voastre. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ArthurKn explică:

Am uitat sa specific, am slabit cred ca in ultima luna 5\6 kg