| anonim_4396 a întrebat:

El clasa a9a, eu aXIIa. straight face Sunt curioasa daca ma place.Eu doar il simpatizez happy e ok ca baiat, asa la cat ne cunoastem momentan.
Stam pe hol asa, pe cupluri cum ar veni fata-baiat si el tot timpul vine si sta cu noi, nici macar nu se baga in seama, doar sta aproape de mine tot timpul, o fi mai timid pana isi da drumul laughing nu cred ca vine ca sa stea cu celelalte 3 fete deoarece, cum ziceam sta cu ceilalti baieti, numai eu raman fara "pereche".
Oare are un motiv anume de vine sa stea cu noi /mine?
Azi de exemplu, am fost la un pub eu, el (A), prietena mea cea mai buna si inca un baiat ( B ).
B tot ii zicea lui A sa vorbeasca, si-a pierdut dumele acasa ca am venit si eu de data asta pentru ca am venit eu?[ ca inainte cu 2 zile au fost fara mine] si A tacea straight face
Sau ieri de exemplu B l-a intrebat pe A ee iti place de ea? [dar nu de fata cu mine] si cica a spus "da ma." si cica parca s-a inrosit chatterbox
Am uitat : m-a vazut cu prietenul meu, dar nu se uita deloc. deci nu ii pasa?
Ce sa inteleg din chestiile astea de copii mici?

5 răspunsuri:
| InvisibleGirl a răspuns:

Eu inteleg ca e in clasa aIXa.un baiat in clasa aIXa nu prea stie ce vrea de la viata happy si pentru el e o tentatie sa aiba prietena in clasa aXIIa faptul ca nu s-a uitat la tine si prietenul tau, probabil vroia sa para indiferent.de placut e clar ca te place happy

| trăncănici a răspuns:

Cum să-i pese dacă te vede lîngă altu'?

| trăncănici a răspuns:

"""Am uitat : m-a vazut cu prietenul meu, dar nu se uita deloc. deci nu ii pasa?"""""
Da, nu îi pasă!

| aleceandra a răspuns:

Cel mai probabil te place.dar se gandeste k u esti cv mai mare si nu indrazneste

| Claudiu28 a răspuns:

Bai deci logic ca te place din ce ai zis u,chiar foarte mult si cand ai spus ca mergeai cu prietenul tau si el nu s-a uitat asta inseamna ca e ff gelos pe prietenul tau, crede-ma, stiu din experienta propriebig grin