| anonim_4396 a întrebat:

EL:"tu esti singura fata de care m-am indragostit asa de repede .si nu stiu de ce .tu parca le ai pe toate .tu parca esti speciala nu stiu dar...chestia asta nu sa mai intamplat ".credeti ca te poate uita cineva in cateva zile daca iti spune toate acele lucruri?sau doar vrea sa ma faca sa cred asta?chiar nu ii mai pasa?

5 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Se pot pune la socoteala ambele cazuri. Fii cu ochii in 4 happy

| missoriginal a răspuns:

Baietii spun multe doar pentru a ne face sa credem orbeste in ei dar in secunda 2 ne pot uita si ne fac sa suferim ca ultimii oameni...

| IgnoreMe a răspuns:

Te poate uita chiar dupa doua minute. Depinde cat de mult a simtit ce-a zis. bine, tu o sa fii sigura c-a simtit. laughing

| Summerrr a răspuns (pentru IgnoreMe):

laughingnu sunt sigura.doar sper la asta:d

| Roxxxxi a răspuns:

Hmm.nu neaparat te-a uitat.Asa zice doar. experientsa proprie happy