| 12356jbjb a întrebat:

El vrea să o sărute, dar ea nu e pregătită şi îi spune nu. El se supără şi tot bate apropouri. Ce să facă ea?

10 răspunsuri:
| anonimmmsdadsa a răspuns:

Sa ii suga ****, ce e greu sa se sarute

| Defalucy a răspuns:

O înțeleg, daca el nu poate să înțeleagă, să îl parseasca.(valabil doar daca nu a mai avut primul sărut )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Renuntati la saruturi la 10 ani ca de aia nu e pregatita

| Plato a răspuns:

Sa-l lase, e un ratat.

| mentholinks a răspuns:

Sa-si traiasca copilaria si sa-si mai pastreze inocenta macar cativa ani pana nu o sa mai dea doi bani pe ea si o sa faca tot ce o sa o taie capul.

| OldSoul a răspuns:

Sa nu mai evite inebitabilul.
Daca-l amana un an de zile, nu rezolva nimic, sigur nu o sa se trezeasca intr-o dimineata sa spuna "Gata, acum stiu sa sarut", nu merge asa, de undeva trebuie sa inceapa.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă ea nu e pregătită nici măcar pentru un sărut, de ce dracu' are nevoie de un "el"?
Să-şi termine întâi grădinița, şi apoi să se gândească la un "el". laughing

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Poate "el" a incercat asta in prima zi. E o tragedie ca fata se respecta?

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Nu, e ok că se respectă.
Dar nu-ți iei bicicletă dacă nu ești pregătită să mergi cu ea. laughing)

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Dar la inceput mergi mai finut cu ea, ca nu vrei s-o strici.