| antonia94 a întrebat:

Ello TPU:*...am si eu o problema.am achitat o suma de bani la banca si am pierdut chitanta si din pacate acum imi trebuie sa dovedesc ca am platit acea suma.credeti ca la banca mi-ar putea da inca o data chitanta? sau orice altceva care sa demonstreze ca am platit?
scuze pentru categorie da e cea mai vizitatatongue!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aLeX_6149 a răspuns:

Da bine inteles ca tear da alta chitanta sau daca nu celputin alceva ce sa ateste ca ai platit acea suma de bani. bineinteles ca tar trebui un buletin celputin casa poti sa confirmi ca tu esti persoana care a depus bani la banca pearerea mea ca nu ar trebui sa iti faci probleme ci sa mergi la banca si sa incerci
ce sa zic bafta "si sa iti dea chitanta"