| antonia94 a întrebat:

Hello TPU:*...am si eu o problema.am achitat o suma de bani la banca si am pierdut chitanta si din pacate acum imi trebuie sa dovedesc ca am platit acea suma.credeti ca la banca mi-ar putea da inca o data chitanta? sau orice altceva care sa demonstreze ca am platit?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce ai platit, cui si in baza carui act. Oricum du-te la banca si solicita o copie a chitantei si o sa ti-o dea. Succes si numai bine!