| MangoGirl a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? la ce varsta l-ati primit? regretati acest lucru? ce sfaturi imi dati fiindca am emotii...stiti voi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost la 16 ani si jumatate, intr-o noapte romantica, cu luna plina, la munte, cu un foarte bun prieten. Nu l-am regretat niciodata si chiar si acum, la mai bine de 15 ani, mai simt fluturasi in stomac cand ma gandesc la acel sarut.

| poesia a răspuns:

Nu stiu cine regreta primul sarut...

| Mădălina_2296 a răspuns:

A fost ceva MAGIC:X
dc sa regretthinking
incercarea moarte n-are
Si stai linistita. dp cum zice si @Bloo vine de la sine
:*

| Lucky_9459 a răspuns:

La mine primul a fost la 12-13 imi
a fost cam orb dar a fost oki
orb ma refer la faptul ca nu stiam nici eu nici partenera mea
oricum a iesit
succes la sarutat
vei reusu!

| Bloo2 a răspuns:

Totu' vine de la sine big grin

| smileysmiley a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu un baiat la scoala intr-un loc retras. Dupa ce s`a intamplat mi s`a parut foarte scarbos... dar nu stiu de ce. Dar dupa am realizat ca este foarte frumos :X mi-as mai dori odatahee hee
Totul o sa vina de la sine, o sa discutati alea, alea apoi o sa va apropiati si... o sa fie foarte frumoshee hee
Toata lumea are emotii, mai ales la primul sarut, eu radeam in timp ce vorbeam cu el laughing nu ma intreba ca nu stiu de ce.
Oricum bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut e cel mai frumos. Eu m-am stresat pe aceasta tema f mult timp, pana am experimentat. E normal sa ai emotii dar fi calma si lasa-l pe el sa vina la tine, nu incorda buzele si iate dupa eel in miscarile pe care le face si cu timpul o sa-ti faci un stil al tauwinking. SUCCES!

| sexlove a răspuns:

Si eu am avut emotii la primul sarut, si imi era teama ca nu sarut bine tocmai de aceea i-am refuzat pe toti baietii pentru ca imi era frica ca nu ma descurc dar pana la urma s-a intamplat cand aveam 16 ani, un baiat care ii placea de mine si m-a sarutat fara sa imi dau seama si apoi m-a luat in parc si ma sarut ore in tregi si sincer ma plictisisem dar a fost urat pentru ca mi-a bagat limba in gura, deci sincer mie nu mi-a placut primul sarut si pentru ca nu a fost cu persoana pe care eu o iubeam foarte multhappy deci eu iti spun sa ai incredere in tine si sa nu ai sentimentul ca nu te descurci pentru ca totul vine de la sine dar ai grija sa fie cu baiatul potrivit pentru ca apoi o sa regreti, pentru ca baiatul ala dupa ce... apoi m-a lasat ca proasta si mi-a zis ca doar a vrut sa se distreze cu mine si m-a lasat singura in parc deci succes:* ai grija