| Andradalove a întrebat:

Imi poate da cineva niste sfaturi pentru primul sarut?

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Wtf? Sa exerseze cu o amica? Cine ar accepta asa ceva? Mai bine zis, cine ar propune asa ceva? Eu una sigur nu...
Fii sigura pe tine, lasa-te dusa de val. Pentru ca esti fata, poate baiatul va conduce sarutul. Nu iti fa griji, si mai important: nu grabii momentul.

7 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Totul vine de la sine. si cel mai important sa nu ai emotii.
Good luck! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza cu o alta fata, de preferat cu amica ta, nu esti singura si nici ultima.

Nu ai nevoie de sfaturi, urmeaza instictul si nu face ceva programat altfel strici totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii calma, sa nu faci ca un dihor in calduri pe timpul iernii si sa nu faceti french ca e posibil sa ii bagi limba in nas partenerului.Si sa te speli pe dinti.

Răspuns utilizator avertizat
| BigG a răspuns:

Cel mai important inclina un pic capul intr-o parte ca altfel ti se loveste nasul tau de nasul lui

| Alisse a răspuns:

Lasa-te dusa de val.

| Maximilian191 a răspuns:

Inchide ochii si ai grija sa nu ii spargi nasul