| Angel of darkness a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru primul sarut?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ai grija cui i-l daruiesti si fii relaxata.Totul va veni de la sine, sa nu ai emotii.happy

| Victoria a răspuns:

Urmeaza-ti instinctul!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sfatul meu e să nu urmezi niciunul din aceste sfaturi decât dacă îţi spun să fii tu însuţi şi să îţi placăhappy

| alecs871 a răspuns:

Niste usturoi si ceapa inaintehee hee

Pai ce pot spune... adica nu am ce sa spun, nu e foarte greuhee hee

| Bubble a răspuns:

Nu fugi de el(nu te rusica adica). o data si o data se va intampla. O sa stii. E in tinelaughing

| buburuzzz a răspuns:

Savureaza placerea

| tipaalexandruu a răspuns:

Sa fie de durata lunga

| smileforme a răspuns:

Fi spontanawinking si simte emotia...

| myworldis5784 a răspuns:

Imi aduc aminte de primul sarut al meu, stii nu trebuie sa astepti si sa planifici momentul dat deoarece daca alaturi de tine este persoana iubita primul sarut il vei tine minte inca mult timp
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Savureaza cu placere smug.
Hai ca mi'ai facut pofta waiting unde e ubeewaiting.laughing).
Vreau un sarut. ACUM.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti puta gura si sa nu il incepi tuwinkingwinking. Si cum au zis si ceilalti, sa fie mai lung.

| Cipca a răspuns:

Baga i limba...