| NotToday a întrebat:

Enumerati-mi 6 calitati pe care ar trebui sa le aiba o fata.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Inteligenta, bun simt, simt estetic, educatie, principii si valori bine definite si frumusete.

Din pacate de cele mai multe ori atunci cand frumusetea e la loc de cinste, fatuca nu mai simte nevoia sa si le dezvolte pe celelalte.

20 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Respectoasa - educatia cred ca conteaza foarte tare, daca baiatul o duce acasa la parintii lui sa stie sa se poarte
Inteligenta - sa ai ce discuta cu ea
Amuzanta - sa faca glume, sa se prinda la glume.
Prietenoasa - sa se inteleaga bine cu prietenii lui, sa fie prietenoasa daca cunoaste prieteni noi

| pastru009 a răspuns (pentru wolder):

Unfortunately,you're right, my friend.

| RAY a răspuns:

Sa aiba tariful mic
sa nu aiba boli venerice
sa nu ma considere catelusul ei mereu si doar cand am eu chef
sa mai tace
sa fie blonda, 120 m, 30 kg si sa respire
sa-mi faca mancare cand vin acasa infometat de la femei
sami caute partenere in ziarele de la matrimoniale
atatea calitati sunt ca mi greu sa spun
sa nu fie materialista cum sunt de fapt toate
sa fie sincera si serioase cea ce nu sunt toate
sa fie hotarata exact cum nu sunt toate
eu aleg o fata de pe marte

| pastru009 a răspuns (pentru RAY):

=)) Tu vrei femeia perfecta amice.Toti am vrea-0 : http://www.google.ro/......tp?/imgres eu doar atat vreau o telecomanda pentru o femeie. :))

| RAY a răspuns (pentru pastru009):

Nu e vb de femeia pefecta dar cand vad ca toate aleg doar dupa banii si sunt false si ipocrite ce sa spun, am vb cu fete care ma mintea in fata ca sunt singure si nu erau, atunci sa mai crezi, sa creada cine o vrea eu numai cred

| fadnox a răspuns (pentru RAY):

120 m, cam scunda

| NotToday explică (pentru RAY):

Inca mai suferi?

| greyhound a răspuns:

Funny, inteligenta, realista, draguta si cam atat imi trebuie

| HueyFreeman a răspuns:

De ce numai calitati? Nimeni nu are doar calitati. Nu-mi pasa doar de o anumita parte a unei fete (corpul sau gandirea), ci de tot pachetul.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sincera in primul rand, restul sunt doar detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa fie bogata.
2.Sa fie frumoasa.
3. Sa aiba cam 1.80m si 50-60 kg.
4.sa ma iubeasca.
5.sa nu ma insele.
6.sa fie cu capul pe umeri si nu pe ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi bogata nu este o calitate. pentru cei care bat campii. sufletista si fara interese e cea ce conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti sa faceti mistou-ri.Cred ca site-ul acesta e plin de minori mai mult de jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta, daca vrea sa ma insele sa o faca cu cap
Suflet si de inca 4 ori suflet

| BlitzLikeXd a răspuns:

Intelgienta,bum simt,simt estetic, educatie, principi, frumusete, destepta

| Fulbaster a răspuns:

Frumoasa,bogata,inteligenta,simtul umorului, sa stie sa gateasca, sa poti cominica cu ea!

| RexCuParuCret a răspuns:

Corp de bunaciune
Creier de Einstein doar sa fie proasta sa stea cu mine
Sanii lu Pamela
Curu lu Beyonce
Respectoasa ca soldati germani cu hitler
Si capra.

| JohnCena02 a răspuns:

1.Sa fie kurva 2.Sa aiba gaoza cat o usa 3.Sa fie buna la bat 3.Sa se prostitueze 4.Sa aiba tzatzele cat 2 mingi de bascket 5.Sa aiba iphone 5 6.Sa fie blonda

| Manolica16 a răspuns:

Ateu23tm nu mai la misto dai raspunsurile of ce oameni sunt si pe aici

| RAY a răspuns (pentru Manolica16):

Da ce rau sunt, las ca o sa ard o vesnicie in iad