| Mahna a întrebat:

Eram cu prietena mea și ne masturbam reciproc. Intr-un moment de neatenție mi-am atins vârful penisului pe care am simțit puțin lichid pre-ejaculator. M-am șters de acel lichid pe un șervețel( nu știu dacă în totalitate, oricum nu era mult) și apoi, fără să realizez ce fac, am atins intrarea vaginală cu acea mâna, neintroducand degetul in adevăratul sens al cuvântului. Fata era în ziua a 7a a ciclului ei menstrual.
Exista vreo șansă, in aceasta situație, ca fata să rămână însărcinată?

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nicio sansa

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se putea forma/naste o sarcina in conditiile descrise este pur si simplu utopica. big grin

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu exista sanse sa fie gravida.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Da, exista sanse