| AlexA_4717 a întrebat:

Eram in parc si un prieten se tot dadea pe langa mine pana ne-am sarutat[a fost demult iubitul meu]. acum 1 luna l`am intrebat daca vrea sa fie cu mine si a spus ca nu. nu este prima data cand ne sarutam... Ce sa fac? Ma place?
Mare funda si voturi la restul**love struck

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Clar nu te place. doar se joaca cu tine. sfatul meu e sa-l uiti si sa nu-i mai permiti sa te sarute cand vrea el pentru ca isi bate joc de tine. pentru baieti de multe ori un sarut nu inseamna nimic dar pentru fete inseamna mult si noi fetele punem mai repede la suflet fiecare gest:*

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Baiatu e istet, te joaca pe degete, ador baieti hotaratzi care nu pierd timpullove struck

| thekidno1 a răspuns:

Te'a luat drept curva si a observat ca ai o slabiciune pentru el iar acum profita.