| Anghel_Mihai_1990_5bty a întrebat:


Am cunoscut o fata pe fb, ea mi-a dat cerere, am vorbit timp de o luna in fiecare zi, aproape toata ziua, mi-am dat seama ca imi place cum gandeste, ma atrage mentalitatea ei foarte mult si surprinzator, mi-a evidentiat ca si ea e atrasa de mine, ea are prieten, si sta in alt oras. Am venit pana la urma sa ma vad cu ea, prima reactie a fost ciudata, era peste drum de mine si era un stalp din ala mare publicitar, dupa care se poate ascunde cineva si dupa ce am vazut-o, s-a ascuns in spatele chestiei aleia, a doua reactie ciudata a fost ca ma strans foarte tare in brate cand m-am dus langa ea, apoi, ne-am sarutat, adica, mai mult ea si eu eram surprinzator, foarte fericit, asa ca nu mi-a pasat care prieten ( pe moment ) asa ca toata ziua ne am comportat ca un cuplu, dar s-a intamplat al treilea lucru foarte ciudat, in drum spre blocul ei, in autobuz, in timp ce ne sarutam ( eu am pirce in limba ) am sarutat-o frantuzeste si sa excitat foarte rau, de la un singur sarut si cand am ajuns la ea in scara, s-a dus mai departe chestia asta, fara intentia mea ( nu atat de departe ) acum, nu pare genul de fata usoara, deci, daca are prieten, de ce a facut chestia asta, nu ca nu mi-ar fi placut dar ma bate gandul, eu am intrebat-o ce se va intampla pana la urma, mi a raspuns ca nu stie, ea totusi are o relatie de aproape un an, i-am spus ca nu vreau sa ma bag in reltia ei, si mi-a raspuns ca nu vrea sa dispara nici oportunitatea mea asa ca mi a spus sa astept sa vedem ce se intampla, am fost si a doua zi, s-a intamplat fix acelasi lucru si acum, eu sunt unpic mai vulnerabil ( nu am trecut peste fosta ) asa ca nu stiu daca ce simt e adevarat dar sunt confuz, ce ar trebui sa fac? ce ar trebui sa cred?

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Mai bine da-i pace, sau vorbiti intre patru ochi.