| TheMitOfTheRedEyes a întrebat:

Eram la tara si ma jucam cu o buna prietena si cu un baiat la 3 noaptea fantanitza...eu trebuia sa il sarut, am zis nu (am 12 jum) si ea mi-a spus ca ea sarutase la 11 deci intrebarea: carei fata cu probleme eu sau ea?
Funda

Răspuns Câştigător
| lucik93 a răspuns:

Eu zic ca amandoua.in primul rand pentru ca stati afara la 3 noaptea.nu e normal pentru voi si in al doilea rand ea pentru ca se saruta asa devreme

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ea bineinteles, nu te mai lua dupa nimeni si nu mai fa ce zice unu si altu, las ca ai timp si pentru astea

| xSehmet a răspuns:

Fata mea, ea e fata cu probleme happy. este oke, daca as fi in locu tau as astepta baiatul perfect.