| andreea250011 a întrebat:

Eu si prietena mea ce mai buna iubim acelasi baiat. dupa ce m-a sarutat acel baiat am aflat ca o sarutase si pe cea mai buna prietena a mea. Nu stiu ce sa fac sa il iert sau sa il uit? Inca mai am sentimente pentru el.

3 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Daca prietenia ta cu fata respectiva este adevarata, renunta la el! Plus ca nu pare un baiat tocmai serios.
Succes! Te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e genul de baiat care se da la toate fetele si ar fi mai bine sa-l uiti decat sa suferi si mai mult din cauza lui...stiu ca e greu, dar incearca
SUCCES:*winking

| adry2001 a răspuns:

Uita-l... nu are rost sa te mai gandesti la el daca nu e hotarat cu care dintre voi sa fie.