| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat atunci incepi sa te maturizezi, acea perioada de pubertate odata cu venirea spermei ti se mareste si penisul?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Maturitatea nu are legatura cu cresterea Organului Copulator.Mai pe Inteles Organul Copulator se creste atat pana la maturitate cat si dupa.Cam pana la Varsta de 25 de Ani.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Chiar daca esti stresat in legatura cu lungimea oraganului tau reproducator, eu iti zic sa stai linistit ca nu neaparat lungimea conteaza.
laughing

| Hitler99 a răspuns:

Este adevarat ca o sa creasca si in aceea perioada, dar foarte putin (1-3 cm)winking