| WhatMeanLove a întrebat:

Am auzit ca daca te indragostesti incepi sa te maturizezi! Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Da este foarte adevarat. Pentru ca treci prin mai multe chestii indragostit si daca esti dezamagit a doua oara stii cum sa reactionezi si cum sa o scoti la capat. Deci da este adevarat ca atunci cand te indragostesti te si maturizezi. Bafta! big grin

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De maturizat, nu stiu, dar de pierdut mintile, sigur le pierzi.

P.S. Orice experienta noua (sau nu) te maturizeaza.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu, alt mit.

| Sweet111 a răspuns:

laughing multe o sa mai auzi inca de azi inainte...
Dar nu trebuie sa crezi tot ce auzi! happy
In fine nu cred ca e adevarat!
P.S parerea mea!winking

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca da...incepi sa vezi altfel lumea

| marcel_8906 a răspuns:

Mai drept spus e ce prima te maturizezi apoi hormonii isi fac lurul lor.

| ioanionel a răspuns:

Depinde de varsta! eu pot spune ca te intinereste!

| vescan4ever a răspuns:

Crede-ma e adevarat am simtit o pe propria piele, am 14 ani dar o mentalitate de 16